Τρίτη 1 Νοεμβρίου 2016

Βροχή τα...γκολ στην 8η αγωνιστική της Α Φθιώτιδας!

Παιχνίδια για γερά νεύρα έγιναν σήμερα στα γήπεδα της Α΄Φθιώτιδας για την 8η αγωνιστική. Ο Οπούντιος Μαρτίνου βρήκε την φόρμα του στο β΄ημίχρονο και κράτησε το σερί της νίκης φτάνοντας στο 8 στα 8, ο Ολυμπιακός Λαμίας κατάφερε να ξεφύγει από το ισχυρό πρέσιγκ των νεοφώτιστων της Ακαδημίας με 1-0 , η Στυλίδα πέρασε σαρωτικά και μέσα από τα Καμ. Βούρλα, ενώ το Καλαπόδι έδειξε πως δεν είναι τυχαία η θέση που κατέχει στον βαθμολογικό πίνακα αφού το παιχνίδι στον Σταυρό με την τοπική ομάδα τα είχε όλα. Ένταση, γκολ από το 2΄λεπτό του αγώνα μέχρι το 10΄των καθυστερήσεων, κάρτες,αποβολή και 7 συνολικά τέρματα.