Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2011

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: Α Σ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 45-64

Δεν τα κατάφερε και σήμερα η ομάδα των μικρών. Η ομάδα του Παναγιώτη Ρήγα ξεκίνησε καλά στο πρώτο δεκάλεπτο,βρέθηκε και μπροστά κάποια στιγμή και όλα έδειχναν  ότι  το ματς θα πήγαινε πόντο πόντο. Στο δεύτερο δεκάλεπτο απανωτά λάθη σε άμυνα και επίθεση, έφεραν την Αναγέννηση  πολύ μπροστά στο σκορ. (ημίχρονο 23-37) Στο τρίτο δεκάλεπτο η Μούτα προσπάθησε και κατάφερε να μειώσει τη διαφορά αλλά και πάλι λάθη κυρίως στην επίθεση στοίχισαν και έτσι η ήττα ήταν αναπόφευκτη στο τέταρτο δεκάλεπτο.

ΑΣ ΜΟΥΤΑ Παναγιώτης Ρήγας     Κακογιάννης,    Κυρίτσης,    Λάιος 12,    Καρακώστας 5,   Κουτσούμπας 16,    Αραπάκος,   Συρσίρης 7,   Τσόγκας 3,   Γουριώτης 2.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Παπαϊωάννου  Σπαθούλας 2,Υφαντής,Κωστής 4,Γκαρίλας 1,Κουμπούρας 5,Σκαρμούτσος 4,Λώλος 6,Μπαικούσης,Παπαθανασίου 22,Μεριανός 13,Ποντίκης 7,Γκαρέλης.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ   Α 9-13  Β 14-24  Γ 17-13  Δ 5-12